| kataR9 a întrebat:

Salut la toata lumea, cine poate sa imi recomande si mie un doctor bun ORL_ist din bucuresti, vreau sa imi fac rinoplastie la nas si vreau sa iasa foarte bine, va multumesc anticipat,,, cel mai bun raspuns FUNDAwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kazimir a răspuns:

Looool
nu orl`istii se ocupa de asa ceva ci plasticienii. deci ai cautat gresit... esti foarte dezinformat cand vine vb de medicina