| pedaladeacceleratie a întrebat:

Salut la toata lumea. Inainte de toate, probabil ma veti crede psihopat pentru ce vreau, dar totusi, as vrea sa-mi raspundeti cat se poate de strict la ce va intreb.
Deeeci... sunt major si vreau sa stiu la ce riscuri ma expun daca ar fi sa-mi pun un pierce in gland. Bineinteles, la un salon specializat cu chestii profesionale, nu la oricare sau mai stiu eu, sa-mi fac singur laughing)... Un site despre asta sau o parere mi-ar fi de ajutor. Mereu zic c-o sa ma duc la un salon sa ma interesez dar ori n-am timp, ori mi-e lene.
Mersi anticipat si sper sa-mi luati in serios intrebarea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Esti nebun. sincer.

| ProCoSmYn a răspuns:

Domna maica domnului man... esti nebun puneti altundeva ce dracu fix in gland nu stiu in gura limba sprancene esti nebun frateee

| Ctiberiu a răspuns:

Pai spune orasu ca daca esti din Galati du-te langa strada dintre micro 16 si 17 pe langa coala 11 e aculo un salon.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Depinde unde vrei sa-l pui exact. Poti sa ti rupi preputzul cand faci sex sau ti se scoala in pantaloni si ti se agata. altceva nu ai ce sa patesti daca te duci la un salon specializat.

| kanajambe a răspuns:

Ca fata,mie personal nu mi-ar placea happy
Mai bine un tatuaj prin zona aia decat un piercing, stiu ca e naspa,spui ca is prostii.dar poti face f usor infectii acolo, e dureros, mai bine un tatuaj interesant big grin

| pedaladeacceleratie explică:

@TheKingOfLegends am deja unul in limba si unul in spranceana. laughing

| Lassaria a răspuns:

Pai dupa cum vrei tu. Daca tu iti doresti asa ceva foarte bine! du-te la salon sa te rezolve.Pt ca o faci pentru tine nu pentru cei din jurwinking