| vasea92 a întrebat:

Salut la toti!
Am o problema cu articulatiile (foto)
www.99poze.ro/VASEA/4/
Stie cineva cum se numeste malatia si ce tratament.
PS(fara ortopezi si chestii de genu.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cine crezi ca te-ar face bine? Nu un ortoped.Esti penibil.Du-te la un doctor.Aici nu te vindeci.

| darrio2007 a răspuns:

Nu un ortoped? Scuze!

| kiri11 a răspuns:

Daca ai dureri, pentru genunchi iti recomand terapia magnetica. Eu de exemplu m-am folosit de banda knee active, care este destul de buna happy