| uncharted3 a întrebat:

la varsta de 15 ani 1/2, este normal sa am in inaltime 1.70 si cantaresc 57 de kilograme? Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmotionalKoma a răspuns:

Este foarte bine, eu zic ca asa e perfect.Depinde cum te simti tu bine happy Nu te ma ingrasa ca nu este cazul

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Da,e cat se poate de normal happy

| LaYeR a răspuns:

Eu am 14 ani 1.79m si 68 de kg deci sincer ar fi mai bine sa te mai ingrasi putin

| blojutrr a răspuns:

Nu prea este normal ma refer la greutatea ta...ar mai trebui sa pui ceva kg pe tine macar 65-70 ca sa fii si tu la normal.Bafta!

| blojutrr a răspuns:

Trebuie sa te mai ingrasi ca sa fii la normal.

| Kata_MyTza_1997 a răspuns:

Da este, pentru ca si eu am 14 ani si 3 luni si am 1.73 si 50kg

| Modders a răspuns:

Eu am 15 ani si 1.87 înălțime. Acum depinde si de trăsăturile din familie.