| SilentAsaSSin a întrebat:

Salut lume, am sa trec direct la subiect.

Azi am stat afara si cand sa intru in casa am simtit cum mi s-au umflat degetele..respectiv degetul mijlociu de la mana stanga si degetul mijlociu de la mana dreapta si cel mic tot din dreapta...ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

S-au dezumflat degetele dupa de ai intrat in casa?

| GeorgeHilgard a răspuns:

Daca afara era rece, este foarte normal.Anormal era sa nu patesti asta.Este din cauza circulatiei periferice(a sangelui) care trece de la cald la rece.In general, nu ai ce sa patesti. Daca nu ai boli incurabile sau pe care le-ai mostenit, nu te ingrijora!