| skiradu a întrebat:

m-am operat de polipi vineri si vreau sa stiu daca am voie sa fumez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Clar nuuu! straight face

| DonAnonymius a răspuns:

Indiferent dacă te-ai operat de polipi sau nu fumatul ar trebui să fie exclus.Este una dintre cele mai mari prostii inventate.Te distruge.Îţi arde banii.Te face să arăţi mai urât.

| ana_9489 a răspuns:

Nu fuma

| danyuckov a răspuns:

Mai astepata si tu cateva zile sau intreaba'ti doctorul happy

| skiradu explică:

Si daca nu de ce?