| Insideb0i a întrebat:

Salut ma arde stomacul si spatele si simt ca raman fara aer. sa fie vorba de ceva gastrita? dau funda! ati patit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ziptrack a răspuns:

Fa-ti o analiza de Helicobacter Pylori din materie fecala, de preferat la Synevo ca sunt de incredere. Daca il ai, consuma 4-5 zile salata de varza rosie sau ridiche neagra ca sa scapi de infectie.

Gastrita e in principiu declansata de aceasta bacterie.