| buzdarel a întrebat:

Salut ma cheama Mihai si m-am gandit sa imi las parul lung si am si facut-o am 20 de ani si mi-am lasat acum are in jur de 20cm intrebarea mea este cam cat par ar trebui sa imi cada? adica cand bag mana prin el i-au 2 3 fire la dus cred ca cad cam 50de fire nu stiu ce sa cred este normal oare? la pieptanat cam 20 imi cad chiar si mai mult parul meu este blond si moalewinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| robi54 a răspuns:

Ia-ti un sampon bun si eu am parul mare si imi cadea parul asa ca m-am gandit sa imi iau in shampon pentru femei pentru a nu-ti mai cadea parul si a mers
funda? puppy dog eyes