| DA1234 a întrebat:

Sunt baiat, am 16 ani si am parul lung de 20-25 cm. Problema este ca imi cade foarte mult, de fiecare data cand bag mana prin el, raman cu fire in mana. Stiu ca se spune ca e normal sa iti cada in jur de 100 de fire pe zi dar mie imi cade mult mai mult. Am un par des si se ingrasa destul de repede. E normal sa-mi cada mai mult sau ar trebui sa fac ceva in privinta asta?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sa te tunzi... Fara misto.
Si asa e vara, e cald nu ar strica si se va ingrosa la fel sau mai bine plus ca nu o sa mai cada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunde-te zero și n-o să-ți mai cadă.