| flynn01 a întrebat:

Salut! Ma confrunt uneori noaptea cu un disconfort la piciorul stang, simt asa o durere in el, dar nu e o durere, nu stiu cum sa va explic, daca stiti durerea aia de gingie, cand bagi un bat si iti ranesti usor gingia... aveti idee, v-ati confruntat cu asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Poate e o amorțeală ca nici eu nu stiu cum sa explic. Dacă faci mișcare. Mai pățești asta?

| flynn01 explică (pentru Sofer):

Da, e din cauza miscarii, am stat mai mult in pat in ultimele zile si d`asta.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Mergi si consulta un medic, dar cineva care se pricepe, ori fa un RMN la coloana vertebrala la segmentu lombar, poate ai ceva discuri ce ating nervu sciatic.