| elyzaa1998 a întrebat:

wave
De 1-2 zile,cand merg, simt ca pasesc cu piciorul stang pe o biluta..Am o durere undeva intre calcai si arcul piciorului. I don't want to see
Parca calc pe o biluta... Va rog, aveti vreo idee ce e?! crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Poate fi de la incaltamintea incomoda sau de la stat mult in picioare intr-o incaltaminte incomoda.te pot ajuta cu un masaj reflexogen daca vrei si daca esti din Bucuresti. daca esti interesata contacteaza-ma pe katy_aghapi in yahoo

| N0kia a răspuns:

Gata ai cancer la picior nu mai scapi, gata ai sa mori

| Vetereanu69 a răspuns:

Imi pare rau sa spun dar ai sa mori din cauza asta...e de la incaltaminte poarta ceva comod niste tenesi, adidasi nu tot felul de pantofi cu tocuri de 20 cm

| elyzaa1998 explică (pentru Vetereanu69):

Am 13 ani..nu port pantofi cu toc :-s