| kazze6123 a întrebat:

Salut, mă pregăteam sa ies în oraș și mi-am dat din greșeală cu fixativ in ochi, m-am spălat cu apa rece pe ochi mai multe minute, are ce sa se întâmple?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Daca poti tine ochiul deschis si nu te mai ustura nu patesti nimic.

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu nu

| IceRope a răspuns:

Fixativul n-a pățit nimic, stai relax.

| IarsiIar a răspuns:

Daca te-ai spalat bine, nu se intampla nimic.