| Gameru a întrebat:

Salut.Ieri mi-am dat cu parfum in ochi din greseala si dupa rapid am dat cu apa rece si m-a usturat vreo 20 minute dar dupa nu am mai avut nimic.Se mai poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit. Absolut nimic.

| darrio2007 a răspuns:

Acum nu.La batranete.

| Seby90 a răspuns:

Sa vezi mirosuri.

| Gameru explică (pentru Seby90):

O vad pe maicata cum danseazawinking

| Seby90 a răspuns (pentru Gameru):

Glume cu mama pe internet, nu ma asteptam. M-ai surprins. PE BUNE.
Nu stiu ce dracu aveti fantezii cu babe, in fine.

| Gameru explică (pentru Seby90):

Hai ca ma faci sa rad da-ti glont

| EvilThoughts a răspuns:

Nu, stai liniștit.
Nu mai poți păți nimic, dar pe viitor fii atent, nu e de joacă.
Parfumul afectează ochii și cine știe ce mai poți păți dacă îți mai dai iar în ochi.
Fii atent.
Mult noroc.

| Rebecca123 a răspuns:

Stai linistit/a nu vei pati nimic.

| 17andreea17 a răspuns:

Nu. Poti sta linistit/a. Si eu am trecut prin asta rolling on the floor