| DraaaagooooS a întrebat:

Salut ma simt foarte rau imi este foarte somn... spuneti-mi ce sa fac ..nu ma doare gatul si nu tusesc dar imi este foarte frig si ma simt cam rau parca numai simt nimic va rog ajutati-ma cu un raspunns dau (FUNDA)!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| badasssead a răspuns:

Heeiii.imi pare rau, senzatia de frig provine de la febra. noi nu te putem ajuta foarte mult iti putem spune sa ap elezi la un medic, febra poate starnii de la o infectie. repet :du-te la medic, si sa te faci bine..neaparat. nu lua medicamente fara sa ti le recomande specialistul. sanatate multa iti doresc.

1 răspuns:
| danielaxyz a răspuns:

Un coldrex iti va face bine