| ErrChan a întrebat:

Ce activitati pot face daca sunt racita cobza?adica ma doare spatele,tusesc,gatul ma doare,capul si nu pot dormi deloc.Va rog ajutati-ma dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ralluxd a răspuns:

Pai daca iti este asa rau, ar trebui sa iei antibiotic. Asa am patit si eu.

| ErrChan explică:

Am luat antibiotic, si inca iau dar ce pot face cand sunt racita de ex.sa desenez, T.V din astea

| Ralluxd a răspuns (pentru ErrChan):

TOT CE POTI SA FACI e sa stai linistita in pat, altfel nu iti va trece prea repede!

| ErrChan explică (pentru Ralluxd):

Multumesc,dar incerc dar as vrea sa ma plimb pe aafara este cald dar nu doresc sa ma imbolnavesc mai tare