| adyady54 a întrebat:

Maine o sa imi faca o operatie de polipi si nu stiu cum o sa-mi faca anestezia, cu masca sau cu injectie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RadioactiveUranium a răspuns:

Daca esti adult toate operatiile mai jos de buric se fac cu injectii.Mai sus de el se fac cu masca. Daca esti copil iti face cu masca oriunde. Funda?happy

| adyady54 explică (pentru RadioactiveUranium):

Multumesc foarte mult! E mai bine cu masca!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu masca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cu masca e cel mai bine.
Te pup!

| PerianuPaula99 a răspuns:

Daca esti adult toate operatiile mai jos de buric se fac cu injectii.Mai sus de el se fac cu masca.

| adyady54 explică:

Multumesc tuturor!
Mi-a facut cum masca dar acum ma doare capul!