| Flacără0000 a întrebat:

Salut, am facut operatie de polipi, dar as vrea sa stiu daca se mai pot face polipi dupa o vreme.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexMh a răspuns:

Da polipii se regenereaza. Pana si amigdalele mai cresc in ani de zile (dar foarte foarte greu). Eu m-am operat la 5 ani si de amigdale si de polipi, iar polipii i-am avut la loc cam pe la varsta de 10 ani.

1 răspuns:
| oz_1736 a răspuns:

Eu sunt operat de foarte multi ani. Si nu au mai crescut