| anadombraceanu123 a întrebat:

Salut! Mi-a intarziat ciclul cu 7 zile și azi seara am observat scurgeri maronii spre bej odată cu secreția, credeți ca e începutul ciclului? Am deja de 2 ani ciclu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ciclul menstrual nu vine dupa cum credem noi, ci dupa cum hormonii tai il planifica si-l elimina.
Evident sunt cauze care pot intarzia un ciclu: sarcini, chisturi, fibroame sau tumori.