| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut joia trecuta un tatuaj pe spate (acum 9 zile), m-am dat cu Bepanthen unguent si mi-au cazut cojile (coji cred ca e cam impropriu zis), arata bine nu am nicio nemultumire :) acum ma gandeam sa las Bepanthenul la o parte si sa incep sa ma dau cu crema hidratanta. Am acasa o crema hidratanta pentru maini de la Nivea (Nivea Express Hydration Hand Lotion) si voiam sa va intreb daca vi se pare ok. Aici se pot vedea ingredientele:
http://media1.onsugar.com/......review.JPG

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlinnaAly a răspuns:

Buna! Da, este OK sa incepi sa te dai cu o crema hidratanta, iar cea pe care o ai tu este destul de buna.