| johnnyclaudiu a întrebat:

Mi-o aparut in urma cu 1-2 saptamani o iritatie(cred) la sub brat, ma mananca si se inroseste. Cand ma scarpin se ia pielea(in bucatele mici de parca ar fi uscata). Stie cineva un tratament, va rog mult? Fara "du-te la medic". Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Du-te la dermatolog.multe bacterii se hranesc cu tratamentul daca nu este adecvat si luat, folosit fara prescriptia medicului dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, nu te duce la medic dar poate fi raie, daca stii tratament impotriva raiei, foloseste-l.