| iLOVEquestions a întrebat:

Buna!

De doua zile ma mananca pielea destul de tare, iar cand ma scarpin pielea din jur se inroseste si imi apar niste bubite.

Ce poate fi?! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Against a răspuns:

Reactie alergica, propabil ai mancat ceva ce nu era tocmai bun.

5 răspunsuri:
| deeDEE1269 a răspuns:

Esti alergica iti recomand repede sa te duci sa faci un control ca daca nu tradezi se inrautaste si e naspa pastie, perfuzii si multe altele

| Bombbonelee a răspuns:

Se poate să ai rubeolă. Am avut şi eu şi la fel mi s-a întamplat. Dar ca să fi sigură, te poţi duce la un control.

| ilinkilink a răspuns:

Cred ca varicela