| AlexRomanPaltiniss a întrebat:

Miodezopsiile apar si la copii? Fara miopie si operatie de cataracta. Si un tratament? Va rog! DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Tratamentul il da doar un doctor. Mergi la unul pentru asta.

| AlexRomanPaltiniss explică (pentru Ineys):

Lneys mersi ca am dat de tine... Mai pe mine ma ia cu coșmaruri. Vreau sa scap de ele. Le am zis părinților și ei zic că ie de la telefon, calculator. Dar am citit si eu pe net ca nu e. O sa ii zbat să merg la un control. Dar eu mai rusinos din fire, pana nu ajung la miodezopsii cu ea nu ma las. nu stiu ce sa mai fac

1 răspuns: