| Mihnea_Coserea_1998 a întrebat:

Salut,pe bunicul meu il doare foarte rau umarul(drept) de cateva zile incontinuu. Vreau sa precizez ca are 70 de ani si sufera de reumatism si diabet. Puteti sa-mi dati exemple de remedii naturale sau chiar si pastile, va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa mearga la medic cel mai bine

| maria14142 a răspuns:

Daca problema este atat de grava, ar trebui sa consulte un medic specializat!

| genifar45 a răspuns:

Hey! Încearcă cu frunza de Brusture http://m.ziare.com/......97...ajuta la reumatism pentru ca așa i facem și eu bunicului meu și avea efecte pozitive. :)