| Baiatulanonim14 a întrebat:

De câteva zile ma doare maseaua,nici sa mănânc nu pot, vreau niste Remedii naturale( am luat pastile dar degeaba) va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du te la dentist, o scoate si gata scapi de durere

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dentistul.
Daca pastilele nu au funcționat realizezi ca remediile naturale niciatat

| Lukasssz a răspuns:

De ce nu mergi la stomatolog si te chinui asa de tare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa cu sare știu ca ameliorează durerea. Ketonal este pansament pentru durerile de măsea severe. Mergi la stomatolog ca poate e vorba de o infecție și se poate ajunge la complicații serioase, poate ai puroi, orice e posibil.
Poate trebuie scoasa, sau plombata dacă se mai poate.