| AlexBmxRider a întrebat:

Salut pe mami o dor picioarele, mai exact talpa. Cand a mers la doctor i-a spus ca are cioace va rog frumos, imi puteti spune mai multe despre aceasta boala, daca se poate trata si daca da cum? Va rog frumos! Urgent. celui mai bun raspuns ii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rodica1983 a răspuns:

Fizioterapie si masaje la picioare si are partial rezultate un timp nu mai dor picioarele dar cioacele alea revin, are mama mea de asta stiusad

| AlexBmxRider explică (pentru rodica1983):

Ma intreb care ar fi cauza acestor probleme...thinking

| rodica1983 a răspuns (pentru AlexBmxRider):

Cauza ar fi mersul mult pe jos, incaltaminte nepotrivita si ani multi de naveta pe jos deci obosirea la maxim a picioarelor, cred ca asta e cauza