| FlaviusC a întrebat:

Salut prieteni.Am si eu o mica problema..cum pot sa imi ingros vocea? sau chiar sa ragusesc laughing...eu sunt dj de club si 50% din meseria asta consta si in voce pentru ce trebuie' sa fac si atmosfera.Pana acum nu mi-a zis nimeni in club k ar fi nemultumit de vocea mea, dar eu sunt cam nemultumit. Daca ma puteti ajuta va astept cu raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UrbanViolent a răspuns:

1. ragusesti
2. te apuci de fumat
3. bei rece
4. mergi la concerte si urli
5. te prefaci.

2 răspunsuri:
| flaviu1996 a răspuns:

Fa gargara cu acid poate merge laughing...glumesc...ii natural fie ai subtire fi groasa tongue

| OchisoriAlbastrii a răspuns:

Vocea se ingroasa la doctor, mi se pare ca sunt pastile sau nu stiu, mai bine te-ai duce la medicul de familie happy.