| Doze a întrebat:

Cum as putea sa fac sa-mi ingros vocea... mi se pare subtire si ma streseaza ma puteti ajuta va rog. Dau FundOibig grin

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Bea multa apa rece laughing)

Glumeam. Serios, chiar nu stiu cum poti sa faci asta, pai exista operatie de genul asta dar acum la varsta asta tot ce poti sa faci este sa astepti pana ti se va mai ingrosa vocea peste cativa anihappyN`o sa ramana asa stai linsitit/a.happy

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu timbrul vocal te nasti, este dat de la natura! Poti sa faci tu ce vrei ca nu poti sa-l schimbi! Daca esti copil ti-se va schimba vocea de la sine cand vei ajunge la pubertate.

| Doze explică:

Sunt baiat...1.stiu ca nu va ramane asa dar de...nu o am deloc subtire doar ca ma streseazalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate canta de nebun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am am foarte subtire si se rad de mine toti oameni sad