| ElenaSt2011 a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti numele unui medic de familie bun, si evident zona in care are cabinetul, in municipiul Oradea?

Daca se poate, ar fi bine sa fie in zona cartierelor: Nufarul, Cantemir si/ sau piata cetatii (numita si piata mare).

Mama mea cauta un medic de familie si nu stie la cine sa se inscrie.

Va multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cristinuseundezastru a răspuns:

Numele de familie al unui doctor de familie bun: popescu
numele de doctor al unei familii de doctori bune: tenajal