| anonim_4396 a întrebat:

Salut, recent de 2 zile am o "iritație" la penis (o să folosesc cuvântul ăsta să nu o mai lungesc așa mult), inițial a fost sub pieliță, cam pe la începutul capului penisului, iar acum este tot pe pieliță dar la sfârșitul capului, gen partea care acopera capul. Este de culoare roșie și este ca și cum ar fi sânge, dar nu e și ustură al naibii de tare. Nu sunt bubițe cum am mai văzut pe net e ca și o pață roșiatică. Are cineva idee ce este și de la ce a apărut? Si dacă știți cum pot remedia "iritația"? Apropo, am 14 ani.
Dau și fundă dacă e nevoie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Iritatia de care spui pare sa fie una la nivel de nervi, aia care ii stimulezi sexual. Posibil sa fie de la o m@sturbare mai agresiva sau pur si simplu de la o frecare mai mare cu lenjeria intima.

3 răspunsuri:
| Em1y a răspuns:

Mai lasa masturbarea excesiva și se v-a vindeca zona în care zici ca ai "mâncărimi".

| Corina528 a răspuns:

Stiu ca voi baietii iubiti sa va autosatisfaceti dar ai in vedere faptul ca penisul tau e in crestere si poti sa ii dai careva complicatii daca te masturbezi prea mult.Stiu baietii care o fac de 3-4 ori in zi si asta nu-i normal.Fao dar mai rar

| Corina528 a răspuns:

Poate fi din cauza ca te-ai ras/depilat si iti creste parul asta da tot o mancarime insuportabila