| anonim_4396 a întrebat:

Salut, revin cu o problema, de 2 zile ma doare rau capul si stomacul, capul ma doare tot, am luat algocalmin, nimic, mama a zis ca e posibil sa fiu deocheat si mi-a facut dedeochi si s-au dus 2 betisoare la fundul canii, ce credeti? Am fost deocheat? Sau sunt bolnav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Superstitii... asa facea si mama mea.
Normal ca e ceva genetic... Posibil sa fie ceva "blesteme", chiar exista, dar asta nu inseamna ca nu metabolismul ti-e de vina. Mai bine ai merge la un medic de familie...

| Candace a răspuns:

Du-te la medic. uneori nu merge cu descantecele. poate mama ta nu a fost in cea mai buna forma si nu a avut leac.du-te la medic, asta e solutia.