| Nico159 a întrebat:

Am o problema care ma cam sperie sad De cateva zile ma doare foarte tare capul si imi vine sa vomit.Pur si simplu am aceeasi stare si nu imi pot reveni.Am luat algocalmin pentru cap si inca o pastila(nu mai tin minte cum se numeste).Am 15 ani.Ce credeti ca poate fi? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Elimina in totalitate aparatura electronica: telefon, televizor, computer, tableta.
totul iti afectaeza ochii si creierul, de aceea ai nevoie de o pauza de la electronice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E răceală sau gripa, consuma multe ceaiuri și supe fierbinte și stai in pat