| EmilGabriell a întrebat:

Salut, salut. Am 13 ani si 9 luni
Am inaltimea de 1.66 si greutatea de 56.2
E ok inaltimea/greutatea?
Am uitat sa precizez ca sunt baiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

NU prea e ok pentru inaltimea ta si varsta mai ales ar trebui sa ai undeva sub 50 de kilograme la varsta da eu am 61 la 26 de ani iar tu in ritmul asta la 26 o sa ai peste 85 sigur. Inaltimea este ok.

| EmilGabriell explică (pentru MihaiNicu23):

Nu neaparat, adica parintii mei nu au mai mult de 1, 77, deci nici eu nu voi creste foarte mult