| iuliaflorentina a întrebat:

saptamana viitoare ma operez de apendicita, am cate va intrebari...

Cate zile stau in spital?
Fac injectii?
O sa ma doara?
Trebuie sa tin regim?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Chiar dupa poate fi rau. poti sa ai reactii de voma la multe alimente. poate niste pesmeti cu ceai. a doua zi cred ca merge niste supa de pasare proaspata. In prima zi nu prea merge nici iaurt sau alte alimente usoare.

| Porcusorul a răspuns:

2-7 zile, restul "da" la toate.