| numai7 a întrebat:

Salut,se poate micsora penisul... daca fumez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se sfoiogeste si cade sad

| doctorandus a răspuns:

Nu se micsoreaza penisul, dar iti scade potenta.

Tutunul, alcoolul si diabetul sunt dusmanii potentei.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| Eireann a răspuns:

Nu tocmai - penisul se "umple" cu sange pentru a obtine erectia dar fumatul inhiba fluxul sanguin deci mai putin sange ajunge la penis ceea ce il poate face sa nu se dilate la maxim - se pierde PUTIN din lungime si grosime. Dar nu foarte mult (2-3 cm) si vestea buna e ca daca te lasi de fumat revine la normal.