| IonutValeriu a întrebat:

Facutul de sport, mai exact sala, iti poate micsora penisul? Daca consumi de exemplu proteine sau creatina din aia si tragi la fiare, se poate micsora? Stiu ca se fac glume ca cei cu muschi o au mica

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Penisul si organele reproducatoare se atrofiaza si se miscoreaza numai la culturisti, care iau steroizi si alte prafuri.

Sala nu este recoamndata adolescentilor sub 20 de ani, care sunt in crestere, fiindca hormonii de crestere pot fii inhibati si stagneaza dezvoltarea fizica.

Practicatul unui sport normal precum: volei, handbal, inot, gimnastica, atletism, tenis, handbal, ciclism, nu micsoreaza organele genitale si nu afectaeza dezvoltarea fizica a corpului, fiind chiar recomandate practicarea lor, inca din copilarie si adolescenta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Dar excesul îți poate diminua potența.

| aXy99 a răspuns:

Daca as fi in cazul tau, mi-as face griji in privinta marimii creierului, nu a penisului.

| Musca88 a răspuns:

Nu, sunt glume facute de oameni gelosi.

| Giombel a răspuns:

Am avut asa un tovarăș, I s-a uscat și a picat, dar alta nu a mai crescut, nu recomand prafurile.