| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut
Spune ti mi va rog cum se folosește mass gainer zis și serious mass,înainte sau după antrenament, e pentru masa musculară sau pentru a lua în greutate în cat timp se vad rezultatetele cu el? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poate ar trebui sa apelezi la un antrenor pentru a afla aceste informatii?

| DovleacTurbat a răspuns:

Bani aruncați pe zahar. Nu era mai ieftin sa cumperi 1kg de zahar? laughing
Nu contează când îl iei, contează ca in fiecare zi sa fii in surplus caloric.
Gainerele, te ajuta sa iei in greutate.
Dar mai bine îți faci tu acasă, mai sănătos și mai ieftin
Iei lapte, unt de arahide, banane etc etc etc, mixezi tot ce îți place in blender și îl vei pe post de shake.