| AK47 a întrebat:

Folosesc Xmas ca gainer pentru a creste in masa musculara si greutate. Este bine sa-l iau si inainte de antrenament, nu doar dupa antrenament? Daca da, cu cat timp inainte de antrenament? In zilele de pauza, cand ar trebui luat?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu te-ai uitat ce contine? Ai idee ce inseamna fiecare "componenta"?

Daca da, iti poti raspunde singur la intrebare. Daca nu, felicitari, ai cumparat ceva ce habar nu ai ce contine.

| AntrenorFitness a răspuns:

Proteina se administreaza doar dupa antrenament.
Fie ca e proteina pentru masa musculara, fie ca e concentrat proteic.
http://www.despreculturism.ro/......inere.html