| Cryss29 a întrebat:

intre aceste doua gainere ce ati alege pentru masa musculara ON Serious Mass sau ON Pro Complex Gainer?

Răspuns Câştigător
| Alex1Neymar a răspuns:

ON Pro Complex Gainer

5 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Orez brun.

| florynmondialul a răspuns:

True mass, mass tech, mutant mass! dintre astea trei care vrei tu!

| Catalano a răspuns:

Daca vrei ceva pentru rezultate bune. Gigant pro mass sau Gfx 8. Work 100%

| Cosmin86 a răspuns (pentru Catalano):

Tu compari prostiile alea romanesti ieftine ( cu 50 % zahar ) cu produsele de la ON? fii serios...

| Catalano a răspuns:

Ideea care este. Eu ti-am zis niste produse care dau rezultate bune. Avand in vedere gainerele prezentate de tine nu stiu foarte multe informatii. Oricum orice ai alege toate au glutamina, proteina, zaharuri etc nu te lua intotdeauna ce scrie pe prospect. Cel mai bine e sa vb cu un medic. Si aceste proteine le iei in functie de metabolism. O zi buna