| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stie cienva daca se mai da la farmacie rofedex/tussin forte fara reteta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Depinde de farmacie. La unele dau, la altele nu. Incearca la mai multe si prefa-te ca vorbesti cu un adult la telefon care iti zice ce sa cumperi. Poti sa gresesti numele de cateva ori si sa te prefaci ca nu te intereseaza

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se dau numai cu reteta, din cauza intoxicatiilor masive cu ele, in special de catre copii.
Uite aici:
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10030388

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu bagi direct niste prenandez intr-o punga, sau vopsea de-aia argintie, si te duci la metrou sa tragi din punga?
Parintii tai stiu ca te droghezi cu tusin? laughing