| oblivion95 a întrebat:

Ce pastile care se pot lua de la farmacie fara reteta au efecte similare cu ale drogurilor? Tantum rosa, tussin forte si mai ce?

4 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Rofedex,e un sirop de fapt, tussin luat in combinatie cu tussin forte da un trip super smecher

| oblivion95 explică (pentru marinaa9):

Mercibig grin

| marinaa9 a răspuns (pentru oblivion95):

Vezi ca rfdz-ul da alergii si te mananca pielea capului

| wolfie182 a răspuns:

Vai, sa nu cumva sa bagi tantum rosa. te spargi urat. din cate am auzit, e pentru ''seniori''. cat despre tf-uri (tussine) sunt bestiale. depinde si de dozaj. daca bagi mai mult de 10 e super tare. eu cand am bagat 13 voiam sa miros lumea rolling on the floor)