| Ionut_Alin_1997 a întrebat:

Salut, stie cine de unde pot cumpara alcool de peste 90 de grade?
Imi trebuie pentru tratament impotriva acneei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Ieri l-am luat din Kaufland la 70 de RON /litru, alcool de 96 de grade.Respecte

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se găseşte "Alcool dublu rafinat de 96 grade" prin super/hiper-market-uri de genul : Auchan, Billa, Lidl, Cora, Real, Kaufland, etc.
Sau chiar în alimentarele mari de cartier...

Toate cele bune.

| Ceriik a răspuns:

Alcool etilic adica. Incearca la farmacie.

| sirasap a răspuns:

Daca nu ma insel gasesti alcool 100 % in unele magazine de cumparat sau mai sigur in cora big grin