| razwone a întrebat:

Stie cineva cat poate costa o electrocardiograma? Dar o radiografie la stomac? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EyelessJackLover a răspuns:

Mersul pe jos pana la o clinica ca sa aflii, nu face rau.

| razwone explică (pentru EyelessJackLover):

Citirea unei carti pentru cresterea iq-ului nu face rau. am pus o intrebare pentru a afla pretul, nu am cerut sfaturi legate de un antrenor de fitness

| EyelessJackLover a răspuns (pentru razwone):

Depinde de cartewinking. Ca daca citesti biblia, cam scade si logica si ratiunea. =]]

| bluecarrot a răspuns:

Nu stiulaughing eu am facut ekg-uri de m-am saturat de ele, n-ar trebui sa fie scumpe.Cred ca sunt incluse intr-o consultatie cardiologica.Iar o radiografie la stomac(la examinarea de tranzit baritat eso-gastro-duodenal cred ca te referi)nu stiu in ce situatii se face, cred ca se prefera endoscopia.