| xFinetti a întrebat:

Salut,stie cineva un cabinet stomatologic bun in Bucuresti in zona sectorului 2? As prefera niste recomandari din propria experienta sau niste pareri happy. Multumesc (funda)!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atat eu cat si sotul meu mergem la domnul doctor Catalin Craciun la Stomasan. Este pe Aleea Lunguletu, in spatele blocurilor din Piata Iancului. Este un profesionist desavarsit si toate tratamentele pe care ni le-a facut in ultimii 12 ani au fost exact asa cum ne-a promis http://www.clinicastomasan.ro/ro/medici

1 răspuns:
| Betatexter a răspuns:

Vezi Green Dental. Profesionisti. Am ramas placut impresionat. Din toate punctele de vedere.

http://www.greendental.ro/contact