| ozn2012 a întrebat:

Stiti cumva cat costa o operatie prin chirurgie plastica pentru refacerea tendonului degetului mic de la mana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BoyX6Boy a răspuns:

Salut! Operatia prin chirurge plastia pentru refacerea tendonului degetului mic ar costa in jur de 8-9 milioane... De ce? Ce s-a intamplat?!
Funda?

| ozn2012 explică (pentru BoyX6Boy):

Merci, stii cumva unde se poate face aceasta operatie? Accident de munca straight face A scapat degetul intr-un disc de franta aflat in miscare.

1 răspuns: