| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva vreun site cu vreun "contor" sau orice in care sa vad numarul de cazuri de gripa porcina in timp real?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Nu stiu, dar te sfatuiesc sa nu te mai alarmezi si sa nu iti mai faci ganduri negative degeaba. Nu stiu cat de adevarata este gripa aceasta. Stiu doar ca se face o popaganda exagerata si nu se reuseste decat panicarea oamenilor. In loc sa sperie lumea, mai bina ar ajuta- sa fie mai responsabila in ceea ce priveste apararea de orice boli, nu doar de aceasta.

Psihoyounger