| anonim_4396 a întrebat:

Va este frica de gripa porcina? mie nu, daca stiti un site pe care ma pot adresa cretetatorilor va rog sa-mi trimiteti adresa, imens sunt, am si alte afectiuni medicale, sunt bolnavul ideal pentru gripa porcina, serios vorbesc, vreau sa-mi ofer corpul pentru cercetari, asa stiu ca voi ajuta pe multi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu mi-e frica, m-am vaccinat.

| SweetCandy a răspuns:

Tu te-ai gandit mult?waiting ce s afaci? pai mi-ai ceut voie?laughing

nu mi-e frica... dar nu face asa cevabig grin

| Brotacelu a răspuns:

Mestereeee, mai avem nevoie de tine, lasa-i naiba sa faca teste pe pielea lor... asa vor fi mult mai atenti

| Slavic a răspuns:

Rica deoarece nu ma joc cu gainile sau nu imblu dezbracat si ma spal permanent pe mini!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi este frica!
Nu am sa imi fac acel nenorocit de vaccin.
Si inca o treaba pentru cei care cred in asa ceva.
De ce fostul vicepresedinte al lui Bush, Ramnsfild(parca) stia de gripa porcina cu un an inainte?
Aici a fost o bomba foarte mare cu aceste vaccinuri ca sa mai uite lumea de bomba cu criza financiara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac parte dintre cercetatori, dar adresa... poate de la casa ca de la servici, nu ma bag. Si ce experimente ai dori sa fac eu(cercatator calificat) pe corpul tau? oare as putea sa te infectez(cu gripa porcinarolling on the floorrolling on the floor)?