| kosti99 a întrebat:

Salut, stiti vreo metoda cum as putea scapa de cosurile marunte aparute dupa efort fizic, de la transpiratie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Raduhh a răspuns:

Nu mai fa efort fizic big grin Logic
P.S. gluma happy

| OnuOnulică a răspuns:

Te dai cu mălai pe față. E una din cele mai bune tehnici de a scăpa de coșuri.

| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa folosesti o crema pentru cosuri, dar daca acele cosuri o ra continua sa apara si o sa se agrazeve, ar trebui sa mergi la dermatolog, dar nu cred ca este cazul, deci cu o crema pentru cosuri cred ca o sa scapi de ele.

| CrystyCRS a răspuns:

Cu o crema pentru cosuri, gasesti la farmacie big grin

| scufitaroz a răspuns:

Cauta o crema pe baza de aloe vera.