| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Stiti vreo solutie pentru cosurile marunte de pe fatacrying?
Fundita la cele mai multe.

Răspuns Câştigător
| Gina2 a răspuns:

Buna!
Incearca sa te speli pe fata cu un sapun care are un ph neutru e bine sa te speli cu apa rece nu cu apa calda deoarece apa calda deschide porii. Cand te stergi incearca sa tamponezi nu sa stergi pur si simplu palpezi cu prosopul fata incearca sa numai pui mana pe fata pe timpul zilei. Cauta la farmacie Cutaden daca se mai fabrica daca nu ai putea incerca cu Mibazon, si da Mibazonul este pentru animale il gasesi la farmacia veterinara se da in strat subtire pe cosuri de preferat seara, este destul de bun la mine a mers. Mibazonul contine Tretraciclina, Eritromicina si sulfat de Neomicina.
Daca te intereseaza...
http://www.facebook.com/pages/Love-is-the-answer/249648155091690
Poate chiar o sa iti placa ( atat notitele, pozele dar si povestea:X)

O zi buna iti doresc:* >:DFunda:o3?

1 răspuns:
| daiiaa a răspuns:

Incearca sa te dai cu corector pentru cosuri, sau o crema de la AVONwinking. eu asa am facut happy