| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat (17 ani) cand ma urinez ma ustura....de ce? ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie urinara, sau, daca ai avut contact sexual fara prezervativ, o infectie cu transmitere sexuala. Du-te repejor la medicul de familie pentru analize.

| cretzufinish a răspuns:

Poate fi o raceala in cel mai fericit caz happy Mergi la un urolog pentru analize mai amanuntite.

| remus a răspuns:

Nu este ceva in ordine, da-ne mai multe detalii, ai avut contact sexual, ai racit, te masturbezi exagerat? cauta si mergi la un medic de specialitate pentru investigatii... scrie pe privat care ar putea fi cauza, curaj...

| Gregory a răspuns:

Fă-ţi un consult uro-genital! Toate cele bune şi însănătoşire grabnică!

| kiske a răspuns:

Probabil ai o infectie, trebuie sa iti faci analize pentru urina, te duci la medicul de familie si iti spune daca ai sau nu.Infectia se poate lua si dupa capacul de la wc, nu neaparat prin sex.

| viatadecacatt a răspuns:

Poate fi o infectie sau ceva de genulhappy. Ar fi bine sa te duci la un doctor sa nu stai asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As putea sa-ti spun direct asa; te duci la nespalata cu care ai facut sex ultima oara, si o intrebi ce ti-a dat.fiindca ma duc cu gandul ca ai facut-o cu vreuna de genul. daca nu inseamna ca ai o problema si trebuie sa mergi la doctor.

| pantera a răspuns:

Da am avut relati sexuale fara prezervativ... dar cu aceeasi persoana, ce mi se poate intampla?