| gxg30 a întrebat:

Salut, sunt baiat am 1.80m si 57 de kg. As dori sa ma ingras. Mananc destul de mult de fel dar nu se pune pe mine sa spun asa. Daca mi-ati putea da un sfat as fi recunoscator. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bianca12maria a răspuns:

Eu daca as manca si nu m-as ingrasa acum as arata ca Bianca Dragusanu.Incearca sa manaci dulciuri, carne si mancare fast food. Funda?

2 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Spirulina dupa mese

| missoriginalitate a răspuns:

Du-te la sala muschi sunt mai grei decat grasimea si arata mult mai bine decat sa ai in jurul tau un colac de grasime. funda?